ZGestion

2016 vol 2
oy
0

Faturalama ve stok kontrolüne dayanan yönetim yazılımı

13.3k

Bu uygulamayı oyla

İşletmenizin yönetimini sayısallaştırmayı düşünüyorsanız, mevcut olan yöntemlerden biri de teknoloji uzmanı olmalarına gerek duymadan herhangi bir çalışan tarafından kullanılabilecek basit bir yazılım seçmektir.

Eğer üstteki tanım size uyuyorsa, ZGestion muhteşem bir seçenek. Küçük işletmeler için faturalama ve stok kontrolünü hedef alan bu program; Ürünler, Hizmetler, Müşteriler, Tedarikçiler, İndirimler, İrsaliyeler, Faturalar gibi konulara ilişkin tüm bilgileri kolayca yönetmenize izin verir.

ZGestion inanılmaz sezgisel arayüzü ile kontrol edilir ve acemi bilgisayar kullanıcıları tarafından bile erişilebilir. Programın seçeneklerinin tümü üst çubuktaki sekmelerle olduğu kadar yerli bir İnternet tarayıcısı ve hesap makinesi gibi pratik olan ikincil araçlarla da iyi bir şekilde organize edilmiştir.

Diğer seçenekleri kullanarak herhangi bir irsaliye ya da bütçeyi tek bir tıkla fatura olarak yazdırabilir, bütçe modellerini kullanarak şablonlar oluşturabilir ve programa dahil olan özelliklerden her birine ilişkin çeşitli bilgilere erişebilirsiniz.
Notlar

Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP ve Windows Vista ile uyumludur. Bu faturalama yazılımı 28 Kasım RD 1496/2003 tarafından getirilen faturalama zorunluluklarını düzenleyen uygulamayı değiştiren 31 Ocak RD 87/2005 Faturalama düzenlemesiyle uyumludur.

Kısıtlamalar

30 günlük deneme.

Uptodown X